Kultūros paso programą „Angelų takais“ išgirdome bei pamatėme

  • Paskelbė : Vilma Milienė
  • Paskelbta: 2024-06-10
  • Kategorija: Renginiai

Vilniaus „Minties“  gimnazijos I a klasės mokiniai birželio 7 dieną patyrė „kelionę“ po 60-ties M. K. Čiurlionio paveikslų pasaulį naujame Pojūčių meno centre, Vilniuje. Interaktyvūs sprendimai meno erdvėje apjungia meną bei technologijas. Vaizdo ir garso instaliacijos sužadina teigiamas emocijas ir sukuria specifinę, magišką aplinką. Visus sudomino tiek aplinka, tiek virtuali realybė. Į visatą, į meditatyvaus sapno realybę nešė mus lėta tėkmė... Jutome muzikos terapiją.

Pozityvių emocijų kupini patyrėme meno ir muzikos galias. Pasak filmo režisierės „kiekvienas M. K. Čiurlionio paveikslas yra kaip langas į kitą pasaulį“. O viena iš mūsų mintiečių, ir Meno mokyklos auklėtinė, Gabrielė, mielai dalinosi savo įžvalgomis bei potyriais po edukacijos ir virtualios realybės.

Integruota pamoka už gimnazijos ribų – puikus įkvėpimas kūrybiškumo ugdymui, nusiraminimui. Džiaugiamės tokia galimybe ugdyti mokinių kultūrinę, pažinimo, skaitmeninę, socialinę-emocinę bei komunikavimo kompetencijas už mokyklos ir klasės sienų.

Informacija ir nuotraukomis dalinasi

I a auklėtoja Marija Kirkienė

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos